Folkowo na katowickim Rynku

7 grudnia 2017 0 przez administrator

Muzyka śląska, góralska, bałkańska oraz klezmerska. Na katowickim Rynku koncert folkowy, podczas którego ci znani artyści nagrają swój najnowszy teledysk.

10 grudnia na katowickim Rynku wystąpi kapela folkowa Janicek. Koncert rozpocznie się po godz. 19. i trwać będzie aż do 22.

„W związku z premierą naszego najnowszego projektu muzycznego, szykujemy dla was muzyczną niespodziankę! O godz. 19.30 na rynku głównym w Katowicach wystąpimy dla was w wyjątkowym koncercie, podczas którego zabrzmią nasze największe przeboje, jak również usłyszycie wiele nowości, w tym nasz najnowszy świąteczny przebój, w którym nie zabraknie Wspaniałych Gości” – zapowiadają artyści. – „Przybywajcie wraz z rodzinami i przyjaciółmi na Rynek w Katowicach! Liczymy na Waszą obecność”.

Kapela folkowa Janicek to wyjątkowy zespół muzyczny, promujący polską oraz zagraniczną muzykę ludową. W jej repertuarze znajdują się utwory inspirowane tradycyjną muzyką góralską z Podhala, Sądecczyzny, Śląska oraz Żywiecczyzny, jak również muzyka bałkańska i klezmerska. Kapela istnieje od 2013 roku, koncertując głównie na terenie Zagłębia Dąbrowskiego oraz Jury Krakowsko- Częstochowskiej.

W skład kapeli wchodzą zawodowi muzycy. Menedżerem kapeli jest Oskar Radwański- skrzypek i pedagog. Janicki łączą w sobie tradycyjne brzmienie muzyki ludowej z nutą rockową.

***
Chcesz przedstawić innym swój biznes? Zapraszamy do kontaktu: [email protected]