Bunt Windowsa

15 grudnia 2017 0 przez administrator

Atak na katowicki magistrat.

Jak informuje Urząd Miasta w Katowicach, ogólnopolski system rejestracji pojazdów – centralna ewidencja pojazdów i kierowców – CEPIK 2.0 nadal nie działa prawidłowo. Kosztujący ogromne pieniądze i wprowadzony na początku listopada system „co pewien czas generuje błędy, powodując wydłużenie czasu obsługi mieszkańców”.

W dniu wczorajszym do problemów z CEPIK doszła awaria systemu kolejkowego w Wydziale Komunikacji UM w Katowicach przy ul. Francuskiej. Gdy o godz. 7.30 uruchomiono automat wydający bilety, system Windows zechciał się zawiesić. I już nie ruszył (przynajmniej rano i przed południem). W wydziale zapanował lekki chaos.

Pani Renata musiała akurat wczoraj załatwić sprawy dotyczące zakupu samochodu. I chce za naszym pośrednictwem podziękować wszystkim urzędnikom, którzy mimo trudnej sytuacji i dziesiątek zdezorientowanych klientów, stanęli na wysokości zadania. Wszyscy życzliwi i pomocni, pomagali zdezorientowanym ludziom. Brawa dla nich i dla kierownictwa wydziału.

A rózgi dla Windowsa.

Fot. nasza czytelniczka. Na zdjęciu źródło problemów.

***

Nas się czyta, a nie tylko lajkuje zdjęcia. Zapraszamy do kontaktu w sprawie reklam poprzez „wyślij wiadomość” na Facebooku lub [email protected]