Dzielna ekspedientka zamknęła złodzieja w sklepie. Nie mogąc uciec zagroził, że zamorduje znajdującego się wewnątrz klienta.

Wielkie słowa uznania dla sprzedawczyni z jednego ze sklepów w centrum Siemianowic Śląskich. Złodziej trafił naprawdę bardzo fatalnie.

Sprzedawczyni zauważyła, jak klient kradnie paczkę papierosów. Natychmiast zamknęła drzwi wejściowe uniemożliwiając złodziejowi ucieczkę.

Ten jednak próbował wydostać się na zewnątrz. Zagroził, że zabije innego klienta, który w tym czasie robił w sklepie zakupy. Okazało się, że był to człowiek, który zawodowo zajmuje się ściganiem przestępców - prokurator.

Złodziejowi uciec się nie udało. Przyjechała policja i przestępca trafił za kraty. Wcześniej jednak znaleziono przy nim butelki z wódką. Zostały skradzione w innym sklepie.

Złodziejowi postawiono zarzut kradzieży rozbójniczej. Grozi mu nawet dziesięcioletnia odsiadka.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Fot. Policja - Siemianowice Śląskie.