Ewakuacja Urzędu Miasta Katowice.

Na razie nie wiadomo czy alarm jest fałszywy. Służby przeszukują budynek znajdujący się przy Rynku. To tam miała zostać podłożona bomba.

Z doświadczenia wiemy, że alarmy wywołane informacją o podłożeniu bomby, jak dotąd w Katowicach okazywały się fałszywe. Stali za nimi ludzie, których celem - najczęściej dla źle pojętej hecy - było wywołanie chaosu i zdezorganizowanie naszego życia. Dlatego takie informacje o podłożonych ładunkach wybuchowych dotyczą zwykle dworców kolejowych, szkół, czy np. właśnie urzędów.

UMK informuje: "Budynek Urzędu Miasta Katowice został ewakuowany. Służby sprawdzają budynek w związku z pozostawioną wiadomością. W związku z tym Biuro Obsługi Mieszkańca, a także wydziały ulokowane na Rynku 1 są wyłączone z obsługi mieszkańców". 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.