Bandyci napadli w Katowicach. Policja opublikowała ich wizerunki. Internauci rozpoznali.

O tym bandyckim napadzie pisaliśmy 15 czerwca:
Kiedy znowu napadną?
http://katowicedzis.pl/index.php/poza-prawem/1332-kiedy-znowu-napadna 

Do napaści doszło ponad miesiąc wcześniej. Bandyci śledzili jednego z mieszkańców Katowic i kiedy uznali, że jest to odpowiedni moment, zaatakowali.

Przez kilkadziesiąt dni bezskutecznie byli poszukiwani, mimo że kamera nagrała ich wizerunki. Ludzie w komentarzach narzekali na słabą jakość nagrania. A jednak monitoring pomógł.

Policja dziś poinformowała, że dwóch bandytów zostało już zatrzymanych. Jeden z nich ma 29 lat. Usłyszał zarzut rozboju. Kolejny zatrzymany ma dipiero 16 lat. Stanie przed sądem rodzinnym. Policjanci znają też tożsamość trzeciego bandziora. Wkrótce zostanie przesłuchany.

Wszyscy trzej są mieszkańcami Dąbrowy Górniczej. Na "gościnne występy" przyjechali do Katowic licząc, że tu nikt ich nie rozpozna. Przeliczyli się.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację iinnym. Dziękujemy.