Zuchwała kradzież w Tychach. Złodzieje nie przejmowali się, że nagrywają ich kamery monitoringu galerii handlowej. Na prośbę czytelnika publikujemy ich wizerunki (jak zawsze są w tekście - wyjaśniamy dlaczego).

Wizerunki złodziejki oraz złodzieja zostały upublicznione przez tyską policję. Para ta 21 marca okradła sklep z perfumami. Jak widać ze zdjęć kradzież miała wyjątkowo zuchwały charakter. Odbywała się pod okiem kamer monitoringu oraz ochrony galerii handlowej. A mimo to się powiodła.

Łupem pary złoczyńców padły perfumy o wartości ok. 570 zł. Podajemy rysopisy sprawców (poniżej 3 ich zdjęcia):

1. Kobieta w wieku około 40 lat, tęgiej budowy ciała, o ciemnych włosach, ubrana w czarną bluzkę ze srebrnym napisem.

2. Mężczyzna w wieku około 40 lat, tęgiej budowy ciała, ubrany w zieloną kurtkę z kapturem.

O publikację informacji na ten temat poprosił czytelnik, zaskoczony, że ochrona galerii handlowej nie zdołała zapobiec kradzieży. A tym, którzy może dziwią się, dlaczego nie publikujemy wizerunków tak, by ukazywały się przy tytule informacji wyjaśniamy, że w sytuacji, gdyby sprawcy zostali zatrzymani, nie mielibyśmy możliwości zmodyfikowania posta np. na Facebooku. Dlatego np. na stronie tytułowej twarz pani, która nie pamiętała kim jest i jak się nazywa, była ukryta. W chwili, kiedy już ustalono jej tożsamość, twarz pani zakryliśmy w tekście - a w postach na Facebooku, Google+, Youtube czy Tumblru nie byłoby to możliwe.

Być może ktoś rozpozna zlodziei. Nie powinni pozostać bezkarni.

***
Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy. Wchodź bezpośrednio na naszą www i na nasz fanpage na FB. Niczego nie przeoczysz. Zapraszamy do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.