Dorośli mężczyźni, a zabawiali się bijąc czternasto i piętnastolatka. Zostali surowo ukarani.

Policjanci z Mikołowa dostali tych chuliganów "spakowanych" jak trzeba. Funkcjonariuszom pozostało tylko wsadzić ich do radiowozu, zawieźć na komisariat a potem doprowadzić przed oblicze prokuratora.

Dwaj chuligani mają 29 i 23 lata. Są mieszkańcami Łazisk Górnych. Wiek stosowny, by nie obawiać się nastoletnich chłopców. Toteż gdy w centrum Orzesza zobaczyli uczniów czekających na autobus, postanowili się z nimi rozprawić. Źle czekali, więc zostali pobici.

Następnie chuligani zainteresowali się starszym od siebie mężczyzną, mieszkańcem Łazisk Górnych. Wtedy chłopcy pobiegli do pobliskiego klubu sportowego. Opowiedzieli o napaści jego prezesowi.

Pan prezes jest instruktorem sztuk walki. Wyszedł z klubu i udał się w kierunku obu łobuzów. Gdy ci, w coraz bardziej rozrywkowym nastroju podskoczyli do niego, zakasał rękawy. Po chwili było po wszystkim.

Panie prezesie. Mamy nadzieję, że zagląda pan często do Katowic. Nawet jeśli tak jest, prosimy zaglądać częściej.

***
Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy. Wchodź bezpośrednio na naszą www i na nasz fanpage na FB. Niczego nie przeoczysz. Zapraszamy do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

Na zdjęciu: chuligan został skutecznie spacyfikowany. Fot. Policja Mikołów.