POZA PRAWEM

Ciężarówki wiozły odpady z Niemiec i Włoch. Odbiorcami śmieci były dwie śląskie firmy. Wszystko odbywało się "na czarno". Znowu poszłyby z dymem?

Zagazować i zniszczyć bydlaków! Mowa nienawiści - wezwania do mordowania i do eksterminacji mieszkańców Śląska.

Seria włamań do samochodów. Co najmniej osiem aut na jednej katowickiej ulicy. Zgłaszajcie, jeśli do waszego również ktoś się włamał, bądź usiłował włamać.

Skradł figurkę Chrystusa. Wcześniej się przeżegnał. Policja publikuje nagranie.

Pierwszy tak poważny zamach terrorystyczny w Polsce miał miejsce tej nocy w woj. śląskim. Kilkupiętrowy blok w Bielsku-Białej został wysadzony w powietrze. Wcześniej było ostrzeżenie.

Co można znaleźć w katowickim lesie?

Nowe nieoznakowane radiowozy z urządzeniami do udawania pomiaru prędkości. Jak to możliwe?

To było podpalenie. Jeden z najważniejszych obiektów w tej części miasta zniszczony. Służył tym, którzy najbardziej potrzebują pomocy.

Złodziejka wyniosła sukienkę za pół tysiąca złotych. Właścicielka jednego z katowickich sklepów prosi o pomoc. Przewidziana nagroda.

Płakaliśmy, pisząc wtedy tę informację. Lena miała 14 lat. Wiktoria 13 lat. Zginęły przechodząc po pasach. Kierowca dziś twierdzi, że jechał przepisowo.

Z okna na 18. piętrze wypadł mężczyzna! Przyjeżdżajcie natychmiast!

Niemiecki kierowca autobusu - pijany - zatrzymany na bramkach w Mysłowicach. Wracał do siebie po zawiezieniu wycieczki uczniów do Krakowa.