POZA PRAWEM

Mysłowice: Podawali się za hydraulików. Lokatorka, która ich wpuściła, straciła oszczędności całego życia.

Ośmioletnia dziewczynka gwałcona na oczach matki. Ta biernie się przyglądała.

31 tys. papierosów - a wszystkie nielegalne. To efekt kontroli jednego tylko straganu z wyrobami tytoniowymi na targowisku.

Po wielu miesiącach od tragedii rusza wreszcie proces w sprawie przerażającego wypadku na Giszowcu, który z pewnością pamięta wielu z nas.

To oni podpalili opony leżące pod wiaduktem na S1. Wytworzyli w ten sposób zasłonę dymną. Spowodowali karambol 21 samochodów i masakrę.

Do napaści doszło u zbiegu ulic Stawowej i Mickiewicza. Kiedy pierwszy z bitych mężczyzn stracił przytomność, zaatakowali drugiego. Policja ujawniła wizerunek jednego z napastników.

Popularne rozszerzenie znanej przeglądarki internetowej wykradało dane logowania do banków i serwisów zakupowych. Następnie przesyłało na Ukrainę.

Sosnowiec, Mysłowice: Dwa ataki nożowników. Potwornie poraniona kobieta zmarła. Drugi napastnik został obezwładniony.

Gliwice: Tak bardzo chciał mieć Słodziaki, że wykorzystując nieuwagę sprzedawców ukradł naklejki, by je wymienić na maskotki. Zdobył jednego pluszaka. Teraz mu grozi więzienie.

Chorzów: Ten rowerzysta uderzył pięścią kobietę, starszą od niego o kilkadziesiąt lat. Uderzył w twarz!

Na policję już zgłosiło się 12 właścicieli samochodów poniszczonych przez wandala. Możliwe, że uszkodził znacznie więcej pojazdów.

Uwaga: złodzieje grasują w Galerii Katowickiej. Dokonali kolejnej zuchwałej kradzieży.