Miasto rozdaje mieszkania.

Kolejny raz - "Mieszkanie za remont". Akcja organizowana cyklicznie. Cieszy się ona sporą popularnością. Magistrat ogłosił nową listę mieszkań, o które można się starać.

Mieszkań jest 50. Znajdują się w atrakcyjnych punktach śródmieścia, choć nie tylko. Są przy następujących ulicach:

Broniewskiego, Grażyńskiego, Katowickiej, Sokolskiej, Francuskiej, Kochanowskiego, Plebiscytowej, Żwirki i Wigury.

Mają różną wielkość i różny standard. Każdy może wybrać coś dla siebie.

– Czynsze zaczynają się już od niespełna 3 złotych za metr kwadratowy, a maksymalnie sięgają niespełna 7 zł - mówi Ewa Lipka, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Katowicach. - Wielkość mieszkań jest także różna – są zarówno mieszkania od dwudziestu kilku metrów kwadratowych, jak mające ponad siedemdziesiąt metrów kwadratowych.

Wnioski o zawarcie umowy najmu można składać w Biurze Obsługi Mieszkańców do 4 lipca. Obowiązują kryteria powierzchniowe i dochodowe.

Kryteria, lista lokali, wzór wniosku, wzory załączników i pozostałe istotne materiały oraz informacje w linkach, do których link poniżej:
http://www.katowice.eu/Lists/Wykaz%20lokali%20mieszkalnych%20przeznaczonych%20do%20oddani/DispForm.aspx?ID=8&ContentTypeId=0x0100FB9E491BB9AD3F43ADCE504F4DBA9E68 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.

Fot. Pixabay.