Jutro rozprawią się ze wspomnianą "masakrą". Pani Ewa porwała za sobą sąsiadów.

Brawa dla pani Ewy Rum. Brawa dla Zadola. Jutro o godz. 10.00 jego mieszkańcy ruszają, by posprzątać Ślepiotkę i jej brzegi.

"Na Zadolu, przy Ślepiotce. Masakra!" W ten sposób Ewa Rum zgłosiła teren do sprzątania w ramach akcji SprzątaMY Dzielnice i to wystarczyło, żeby zdobyła 652 głosy poparcia. To właśnie tam w najbliższą sobotę zorganizowane będą wielkie porządki zakończone grillem dla uczestników.

SprzątaMy Dzielnice to wspólny projekt Urzędu Miasta i Stowarzyszenia Wolnej Herbaty. O godz. 10.00 zbiórka przy kościele na Zadolu. Sprzątanie trwać ma do 14.00. Od godz. 13.00 grill i spotkanie integracyjne (przynosimy swoje kubki i talerze).

***
Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy. Wchodź bezpośrednio na naszą www i na nasz fanpage na FB. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

Na zdjęciu: Jeden z tych, po których trzeba sprzątać. Akurat on sam musiał posprzątać po sobie, a dodatkowo zasilił budżet miasta, płacąc niemały mandat. Fot. straż miejska Katowic.