Na ten jeden wieczór katowicki rynek zmieni się nie do poznania. Takie informacje chcielibyśmy publikować codziennie. 

Katowice kochają naszych siatkarzy. A oni kochają Katowice. I przygotowali dla nas wspaniałą imprezę: "Bądź częścią gry". Brzmi frapująco? I frapująco będzie.

W niedzielę 20 maja spektakularny mapping na ścianach budynku przy rynku. Przedstawi on 90 lat sukcesów polskiej siatkówki.

Wszystkie osoby oglądające pokaz będą czynnie uczestniczyć w animacji i staną się częścią gry. Przed rozpoczęciem pokazu rozdane zostaną interaktywne opaski, które podczas projekcji będą jej nieodłącznym elementem!

A teraz uwaga! Dla pierwszych 500 osób, które wezmą udział w mappingu, przygotowano bilety na mecz Polska-Korea w katowickim Spodku. Aby odebrać bilet, należy bezpośrednio po mappingu udać się do ustawionych na rynku kas i tam okazać voucher otrzymany z opaską. Pozostałe osoby (ponad tę pierwszą pięćsetkę) w godzinach od 20.00 do 23.00 będą mogły zakupić bilety na mecz z 15-procentowym rabatem.

Początek zabawy na placu Kwiatowym o godz. 20.00. Początek widowiska o 21.30. Organizatorzy przygotowali wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Wszystko to stanowi formę promocji Siatkarskiej Ligi Narodów. Wspaniałej imprezy sportowej, która odbywa się również w Katowicach. 

***
Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy. Wchodź bezpośrednio na naszą www i na nasz fanpage na FB. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.