Po zderzeniu samochodów od ponad dwóch godzin przejazd jest utrudniony.

Wystarczy przestrzegać przepisów, by przejazd przez Katowice był znacznie mniejszą udręką. Prawidłowa jazda korków nie wyeliminuje, ale z pewnością doprowadzi do ich zmniejszenia.

Około godz. 9.00 doszło do zderzenia samochodów na autostradzie A4. I to w miejscu znamiennym - bo na wysokości prokuratury. Rozbite auta zablokowały przejazd od węzła Murckowska w kierunku węzła Mikołowska.

Jeden z kierowców na "Informacje Dorogowe - Śląsk i Okolice" informował aż o pięciu pojazdach, które miały uczestniczyć w karambolu. I o zajęciu aż trzech pasów ruchu.

W chwili pisania tego tekstu aplikacje "korkowe" ciągle pokazywały długi sznur samochodów usiłujących przejechać autostradą.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Fot. Sabina Gustyn, Informacje Drogowe - Śląsk i Okolice.