To, co się dziś działo na tej drodze, trudno opisać.

Chodzi o naszą "kochaną" autostradę. Tym razem kierunek z Katowic w stronę Krakowa.

W okolicach godz. 16.00 doszło na niej do zderzenia dwóch samochodów. Sam ten wypadek na szczęście był niegroźny. Ale jego skutki dla podróżujących - fatalne.

Autostrada została zablokowana. Kierowcy donosili o "żółwim tempie" jeszcze przed godz. 19.00. W pewnym momencie A4 była zablokowana w dwóch miejscach. Jeden korek w okolicach Trzech Stawów. Drugi korek w okolicach bramek w Balicach. Tam w zatorze trzeba było odstać nawet dwie godziny.

Po raz kolejny zator na A4, na odcinku od Katowic do mysłowickich Brzęczkowic, powstał w okolicach godz. 19.00. Przed 20.00 jeden z naszych czytelników informował o siedmiokilometrowej kolumnie samochodów. W chwili pisania tego tekstu laweta wciągała samochód utrudniający przejazd.

Być może, gdybyśmy jeździli nieco wolniej, przynajmniej do części z tych zdarzeń by nie doszło.

Fot. Marta Żyglicka, Informacje Drogowe - Śląsk i Okolice.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.