Metropolia podała dokładne informacje na temat nowych inii.

AP2 – relacja: Katowice Dworzec – Pyrzowice Port Lotniczy
Autobusy tej linii obsługiwać będą przystanki: „Katowice Dworzec” (stanowisko nr 10), „Katowice Sokolska”, „Katowice Strefa Kultury”, „Sosnowiec Dworzec PKP”, „Będzin Stadion”, Pyrzowice Port Lotniczy”, z częstotliwością kursowania co ok. 60 minut w godzinach: 4:40-22:40.

AP3 – relacja: Katowice Dworzec – „Pyrzowice Port Lotniczy”
Autobusy tej linii obsługiwać będą przystanki: „Katowice Dworzec” (stanowisko nr 10), Pyrzowice Port Lotniczy”, z częstotliwością kursowania co ok. 60 minut w godzinach: 3:00-22:00, oraz co ok. 90 minut w godzinach 22:00-3:00. Przedmiotowa linia zapewniać będzie szybkie połączenie z centrum Katowic do Portu Lotniczego w Katowicach Pyrzowicach, kursując naprzemiennie z linią AP2, zapewniając wspólną częstotliwość kursowania co ok. 30 minut.

AP4 – relacja: Tychy Dworzec PKP – Katowice Dworzec
Autobusy tej linii obsługiwać będą przystanki: „Tychy Dworzec PKP”, „Giszowiec Osiedle”, „Katowice Dworzec”, zapewniając możliwości dojazdu w godzinach 24:00-5:00 oraz przesiadkę na linię AP3.

Jest jeszcze jedna linia - omija ona Katowice.

AP1 – relacja: Gliwice Dworzec PKP – Pyrzowice Port Lotniczy
Autobusy tej linii obsługiwać będą przystanki: „Gliwice Dworzec PKP”, „Gliwice Plac Piastów”, „Zabrze Multikino”, „Bytom Karb”, „Szarlej Kaufland”, „Pyrzowice Port Lotniczy”, z częstotliwością kursowania co ok. 60 minut w godzinach: 2:00-21:00, oraz co ok. 90 minut w godzinach 21:00-2:00.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.

For. Pixabay.