Dramat na A4. W obu kierunkach tworzyły się dziś korki i były wypadki.

Dosłownie kilkanaście minut temu na wysokości 3 Stawów zaczęła się korkować autostrada w kierunku Krakowa. Kiedy nasz czytelnik tamtędy przejeżdżał kolejne auta ustawiały się na pasach przelotowych w stronę Mysłowic. Zjazdy na Tychy i Sosnowiec były przejezdne.

W drugą stronę jechało się również fatalnie. O ile przejazd przez Katowice odbywał się bez przeszkód, to już w Rudzie Śląskiej kierowcy mijali rozbite w wypadku samochody.

Przed zjazdem na Chudów rozbiło się co najmniej 5 samochodów. Kilkaset metrów dalej podróżujący autostradą mijali kolejne dwa auta rozbite. Przejazd odbywał się środkowym pasem. Według komunikatu MSWiA na wysokości węzła Wspólna doszło do zderzenia 8 samochodów.

Dalej w stronę Gliwic w okolicach godz. 15.00 również utworzył się potężny korek. Zdjęcie nadesłała nam czytelniczka.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.