Zderzenie tira i trzech osobówek zablokowało jedną z najważniejszych dróg dojazdowych do Katowic. Kilka kilometrów dalej na tej samej drodze pół godziny stania w korku już w samych Katowicach.

Do wypadku doszło na wysokości stacji BP w Tychach. Droga Bielsko-Biała - Katowice ma być obecnie zablokowana w kierunku do naszego miasta. Uwaga - ważne sprostowanie - droga może być zamknięta. Czytelnik, który nas o tym poinformował, przejeżdżał tamtędy w chwili, gdy doszło do wypadku. 

Na tej samej drodze na wysokości Murcek od dłuższego czasu trwają prace budowlane. Jest zwężenie. Nasz czytelnik donosi o tym, że trzeba tam odstać aż pół godziny w korku.

Z przykrością musimy donieść, że również koniec tygodnia nie należał do bezpiecznych. Wczoraj o godz. 20.15, czyli w porze weekendowych powrotów z gór, w Mikołowie na DK44, na wysokości ul. Gliwickiej doszło do zderzenia dwóch samochodów. Droga ta była zablokowana aż do północy.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Zdjęcie ilustracyjne.