25 tys. kuponów na dwa bezpłatne przejazdy Kolejami Śląskimi. Ale tylko w ten jeden dzień.

Na tegoroczne święto Szlaku Zabytków Techniki Koleje Śląskie przygotowały 25 000 kuponów upoważniających do bezpłatnych przejazdów. 9 czerwca każdy kupon będzie uprawniał do dwóch bezpłatnych przejazdów pociągami KŚ.

Kupony będą dostępne w kilkudziesięciu miejscach w wielu miejscowościach województwa śląskiego. Wystarczy je odpowiednio wypełnić i okazać w pociągu podczas kontroli biletów.
Wszystkie informacje (m.in. o tym skąd i kiedy można odebrać kupony oraz jak je wypełniać) można znaleźć w linku poniżej:

http://kolejeslaskie.com/wp-content/uploads/2018/05/Regulamin-Industriada-2018.pdf 

Kupon upoważnia do bezpłatnej podróży po wypełnieniu dwóch odcinków na jego odwrocie. Są one opisane jako „dla pasażera” i „dla konduktora” oraz oznaczone literami A i B. Na każdym odcinku należy wpisać stację początkową, stację końcową oraz godzinę odjazdu. Podczas kontroli konduktor oderwie jedną część. Pozostałą część kuponu należy zachować.

W tym roku warto zachować kupon po przejeździe, ponieważ dodatkowo upoważnia on do 50% zniżki na bilety do Muzeum Śląskiego. Oferta ta jest ważna do końca czerwca.

W tym roku finał Industriady wyjątkowo odbędzie się poza aglomeracją, dlatego KŚ uruchomią dodatkowy pociąg, który zapewni możliwość dotarcia do i powrotu z Rybnika Niewiadomia. Przejazd w tym pociągu będzie możliwy m.in. na podstawie bezpłatnych kuponów industriadowych – natomiast osoby nieposiadające kuponu będą miały możliwość nabycia biletu w kasie lub u obsługi, zgodnie z obowiązującą taryfą. Poniżej rozkład jazdy tego pociągu:

http://kolejeslaskie.com/wp-content/uploads/2018/05/rozklad1.png 

***
Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy. Wchodź bezpośrednio na naszą www i na nasz fanpage na FB. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

Fot. i info Koleje Śląskie.