Stłuczki, wypadki, korki. Wiadomość z ostatniej chwili (aktualizacja).

DTŚ w stronę centrum Katowic - korek sięga okolic hipermarketu Auchan. Skoro DTŚ tak zapchana, więc także korkuje się Chorzowska. Na A4 korek zaczyna się przed Mysłowicami. Droga od strony Sosnowca zatkana na całej długości.

Na A4 w różnych miejscach trzy wypadki. Wypadek na Markiefki w Katowicach i na 1 Maja w Siemianowicach Śląskich. Droga z Tychów przed Giszowcem tradycyjnie prawie nieprzejezdna.

***
Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy. Wchodź bezpośrednio na naszą www i na nasz fanpage na FB. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

Fot. Przemek Łukasz Wyrębski, ‎INFORMACJE DROGOWE - ŚLĄSK I OKOLICE.

Aktualizacja: Około godz. 8.00 doszło do zderzenia ciężarówki i samochodu osobowego na wyjeździe z Trzech Górek na drogę Tychy-Sosnowiec. Dojazd od ul. Kościuszki do Giszowca na razie niemożliwy. Korek narasta. Samochody co prawda powoli przeciskają się obok uczestników stłuczki i wyjeżdżają na dwupasmówkę, jednak odbywa się to w żółwim tempie. Uwaga! W tamtym rejonie na dwupasmówce zrobiło się bardzo niebezpiecznie!