Czeski lew rusza na tory. Od dziś znamy więcej konkretów.

O tej porze Leo Express ogłosił na swojej stronie internetowej, jak wygląda rozkład pociągów Leo Express. Będą one kursować na razie w okolicach weekendu, pomiędzy Krakowem a Pragą.

Pociąg do Pragi ma odjeżdżać z Katowic o 6.57. O 11.39 dotrze do Pragi. Z Pragi wyruszać ma o 16.10, by do Katowic dotrzeć o 23.19.

Podróż Leo Expressem pomiędzy Katowicami a Krakowem trwać będzie niestety 1 godzinę i 53 minuty.

W pierwszym etapie Leo Express odjeżdżać ma do Pragi w poniedziałki i soboty, a z Pragi w piątki i niedziele. Po zakończeniu przebudowy torów pomiędzy Katowicami a Krakowe częstotliwość kursów ma się zwiększyć.

Pierwsze pociągi mają wyruszyć za kilka tygodni. Ostatecznej ceny biletów nie znamy, ale przewoźnik zapewnia, że będą atrakcyjne. O tym już pisaliśmy - linki do tekstów poniżej. Pisaliśmy również o batalii Leo Express, by w ogóle móc jeździć po Polsce.

***
Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy. Wchodź bezpośrednio na naszą www i na nasz fanpage na FB. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

Czesi na polskich torach
http://katowicedzis.pl/index.php/na-drogach/1139-czesi-na-polskich-torach 

Praga na wyciągnięcie ręki
http://katowicedzis.pl/index.php/na-drogach/539-praga-na-wyciagniecie-reki 

Tanie, nowoczesne i... zakazane
http://katowicedzis.pl/index.php/na-drogach/394-tanie-nowoczesne-i-zakazane 

Fot. Leo Express.