Zginął przez nieuwagę kierowcy.

Informację o tym tragicznym wypadku otrzymaliśmy od pani Gabrysi. Pan L. był jej znajomym. Miał około 60 lat. Został potrącony przez samochód w biały dzień, niedaleko swojego mieszkania.

Jak nas informowała pani Gabrysia, do wypadku miało dojść 10 lub 11 maja na ul. Ściegiennego. Obecnie jest ona drogą dojazdową do Silesia City Center od tej strony centrum handlowego, gdzie znajduje się Tesco. Ale do wypadku doszło w nieco innym rejonie.

Jak ustaliła policja, pan L. został potrącony przez samochód dostawczy, który cofając uderzył go. Pieszy został błyskawicznie przewieziony do szpitala. Niestety po kilku godzinach zmarł.

Ze wstępnych ustaleń wynika więc, że pieszy zginął przez nieuwagę kierowcy. Trwa śledztwo, które ma to potwierdzić lub wykluczyć. Policja prosi świadków o to, by się zgłosili i przekazali relację o przebiegu wypadku. Ma to wielkie znaczenie. Do wypadku doszło około godz. 15.00.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www i na nasz fanpage na FB. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.