Wiadomość z ostatniej chwili: Te drogi omijajcie.

W obu kierunkach stoi autostrada A4 w Katowicach. Pierwsza kraksa przy salonie Porsche w kierunku węzła Mikołowska. W okolicach Trzech Stawów kolejna stłuczka utrudniająca dojazd do węzła Murckowska.

A w drugą stronę przejazd utrudnia zepsuty samochód dostawczy.

Zatkana dwupasmówka od Tychów. Tam pracują drogowcy.

Niestety dziś niedobrze jest również na Kościuszki od strony Mikołowa. Tam korek tworzy się już na granicy Mikołowa i Katowic, a jeszcze bardziej gęstnieje w okolicach szkoły policji.

Tragiczna informacja z Tychów. Na drodze łączącej Mikołów z Oświęcimiem doszło do potrącenia rowerzysty. Na odcinku pomiędzy Tychami a Bieruniem droga jest nieprzejezdna.

Tradycyjnie też bardzo źle jedzie się od strony Sosnowca. W chwili pisania tekstu korek kończył się w okolicach rozjazdu na Warszawę i Kraków.

***
Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy. Wchodź bezpośrednio na naszą www i na nasz fanpage na FB. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

A tak (na zdjęciu) wyglądała A4 podczas wczorajszych powrotów z weekendu do domu. Fot. Tomasz Wilczewski, ‎INFORMACJE DROGOWE - ŚLĄSK I OKOLICE.