Wzmocnione kursy w Beskidy, dodatkowe miejsca dla rowerzystów a jutro niektórzy za darmo.

Zacznijmy więc od tego, co dotyczy w zasadzie wszystkich. W ten weekend na trasach z Katowic do Bielska-Białej i Wisły jadą dłuższe składy. Flirty i elfy przez te dwa dni jeżdżą połączone. Poniżej link z informacją o odjazdach pociągów, gdzie jest więcej miejsca dla rowerzystów:
https://kolejeslaskie.com/12-13-05-wzmocnione-kursy-w-beskidy/ 

Jutro kolejna rodzinna niedziela. Rodzice podróżują bezpłatnie. Należy jedynie kupić bilety dla dzieci. Akcja ta nie dotyczy jedynie odcinka Chałupki-Bogumin (Bohumin) oraz pociągu Ornak na trasie Bielsko-Biała-Zakopane.

Kolejne akcje i promocje, wymyślane przez Koleje Śląskie, to próba przyciągnięcia nowych klientów. Być może słusznie KŚ liczą, że kto w ciągu weekendu przejedzie się komfortowym pociągiem, ten w przyszłości i przy innej okazji rozważy podróż koleją.

***
Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy. Wchodź bezpośrednio na naszą www i na nasz fanpage na FB. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

Fot. Patryk Farana, WL.