Serwis informacyjny "Katowice Dziś" jest inicjatywą prywatną. Nie dostajemy dotacji państwowych. Nie otrzymujemy pieniędzy z abonamentu rtv, jak rządowe radio i telewizja, które poza nadawaniem programu, za pieniądze publiczne prowadzą swoje serwisy internetowe. "Katowice Dziś" istnieć mogą wyłącznie dzięki pracy redagujących je osób i reklamodawców.

Oferujemy:

Reklamy w postaci banerów - na stronie głównej i przy tekstach, a także mniejsze banery wklejane w tekst.

Zamiast baneru możliwy wpis w tekście i zalinkowane słowo bądź zdanie, przekierowujące w odpowiednie miejsce.

Artykuł sponsorowany, przygotowany przez zawodowego dziennikarza. Oczywiście nie wyklucza to materiałów sponsorowanych, opartych na dostarczonym materiale. Fachowe doradztwo w tym zakresie.

Materiały sponsorowane "Turbo" (ogłoszenie + materiał o charakterze dziennikarskim - prosimy profesjonalnego dziennikarza, by napisał ciekawą informację na wskazany temat).

NOWOŚĆ - artykuł sponsorowany plus fotoreportaż. Autorem zdjęć jest profesjonalny fotograf. Tekst w oparciu o dostarczony materiał bądź sporządzony przez zawodowego dziennikarza.

TYLKO U NAS - reklama w amerykańskim stylu. Rysunek, rysunki bądź komiks. Na każdy temat: biznesowy, społeczny, polityczny. Satyra lub na poważnie. Autorem jest wybitny absolwent katowickiej ASP. Próbki twórczości w naszej rubryce "Kolumna Zygmunta". Konwencja rysunku czy komiksu na życzenie: styl amerykański, japońska manga, polski "Kajko i Kokosz", francuskie komiksy o Asteriksie, "Klos", "Żbik", inne. Fachowe doradztwo.

Doradztwo lub prowadzenie kampanii reklamowych na zlecenie. Również poza serwisem informacyjnym "Katowice Dziś". Również poprzez prowadzenie stron w Internecie, przygotowanie odpowiednich folderów reklamowych, tematycznych historii komiksowch, powieści bądź fotopowieści (np. "Jak stworzyłem ten biznes").