Pasują do siebie - Spodek i Terminator. Szkoda, że tak późno się spotkają. Arnold Schwarzenegger na dwa dni przyjeżdża do Katowic.

Słynny aktor, za młodu kulturysta, a do niedawna gubernator stanu Kalifornia, odwiedzi nasze miasto. Gwiazdor przyjął zaproszenie na festiwal sportów siłowych, jaki na początku października odbędzie się w Spodku i w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Arnolda wszyscy zapewne kojarzymy. Największą sławę przyniosły mu oczywiście role Terminatora - sztucznego człowieka, wyprodukowanego przez roboty, by niszcyć stawiających im opór ludzi w świecie przyszłości. Arnold w filmach o Terminatorze raz stawał po stronie zła, innym razem po stronie dobra (czyli po naszej).

Jaki będzie program pobytu aktora w Katowicach, tego na razie nie wiadomo. Jest to wielka tajemnica, mająca zapewne zwiększyć zainteresowanie imprezą.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.


Fot. Joerg Koch, Wikimedia.