Jutro wielkie sportowe święto w Katowicach. Miasto przygotowuje się do niego już dziś. Ważne informacje dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej.

Dziś startują w Krakowie. Jutro drugi etap Tour de Pologne - m.in. w Katowicach. Zakończy go emocjonujący finisz przy Spodku. Ci, którzy śledzili zmagania kolarskie rok temu wiedzą, że będzie na co popatrzeć. A przecież w tegorocznym wyścigu wystartuje aż 18 najlepszych zawodowych grup świata.

Z tym wielkim wyścigiem szosowym muszą się wiązać utrudnienia dla kierowców i pasażerów. Wiele ulic zostanie wyłączonych z ruchu. Na wielu od dziś zakaz parkowania. Poniżej komunikat:
http://www.tourdepologne.pl/wp-content/uploads/2018/08/KOMUNIKAT_TDP_2018.pdf 

Swój komunikat wydał też KZK GOP, ponieważ zmiany dotyczą również komunikacji miejskiej:
http://www.tourdepologne.pl/wp-content/uploads/2018/08/KZK_GOP_75.TDP_.pdf 

Jeśli chcecie podziwiać zawodników to można to czynić nie tylko pod Spodkiem. Lista ulic, którymi kolarze przejadą: Korfantego, Góreckiego, Oswobodzenia, pl. Wyzwolenia, Powstańców, Kochanowskiego, Kopernika, Sokolska, Moniuszki, Dobrowolskiego, Szopienicka, Krawczyka, Francuska, pl. Miarki, Mikołowska, Skargi, Olimpijska, 1 Maja, Nałkowskiej, Graniczna, Jagiellońska, Kościuszki, Matejki.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.