Dziś i jutro polecamy.

***

Kino Kuźnia w Muzeum Śląskim

28 lipca "Jabłka Adama" (reż. Anders Thomas Jensen, 2005 r.), godz. 21:30.

Dróg do zbawienia jest wiele… którą wybierze Adam? Adam to neonazista, który trafia na resocjalizację do wiejskiej parafii, prowadzonej przez pastora Ivana (w tej roli niezwykły Mads Mikkelsen). Oprócz niego przebywają tam Arab terrorysta i były tenisista alkoholik. Co wyniknie z tak intrygującej mieszanki?

Wstęp wolny.

***

Rozwój Katowice - Widzew Łódź. 28 lipca, godz. 17.00. Bilety po 5 i 10 zł. KS Rozwój Katowice przy ul. Zgody 28.

***
Projekt "Grechuta" - Tomaszewski, Myrczek, Meck. Amfiteatr Park Zadole. Sobota, 17:00 - 18:30.

***

"Pod dachami Paryża".

Koncert promenadowy w Parku Kościuszki. 29 lipca, godz. 11.00. W przypadku złej pogody koncert zostanie przeniesiony do siedziby KMO przy pl. Sejmu Śląskiego 2 o godz. 11.30.

W programie piosenka francuska (E. Piaf, J. Brel, Ch. Aznavour). Występuje „Retro Orchestra” w składzie: Joanna Hort – wokal, Michał Zuń – kontrabas, Piotr Kopietz – akordeon, kierownictwo artystyczne.

***

Odpust u Babci Anny. Niedziela - Nikiszowiec. Link do szerszej informacji:
http://katowicedzis.pl/index.php/nasze-miasto/1557-odpust-u-babci-anny 

***

Akcja krwiodawstwa "Oddaj krew". Autobus - mobilna stacja RCKK. Niedziela, godz. 9.00-14.00.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.

Fot. MDK Ligota. WL.