Muzeum Śląskie i Wydział Radia i Telewizji walczą w plebiscycie na najlepszą przestrzeń publiczną woj. śląskiego. Czy wygrają ze Stawikami w Sosnowcu? Albo z chodnikami w Tychach?

O miano najlepszej przestrzeni publicznej walczą nie tylko obiekty w Katowicach, Sosnowcu czy Tychach. Do rywalizacji przystąpiły również Gliwice ze swoją Areną, Chorzów z pawilonem szpitalnym oraz kliniką weterynaryjną czy Ruda Śląska ze stadionem lekkoatletycznym. A także liczne inne miejscowości.

Tychy, które dokonały dość dziwnego wyboru, wystawiły do konkursu... chodniki. Jeden: "Zagospodarowanie terenu wokół budynku Mediateki w Tychach". I drugi: "Zagospodarowanie terenu wokół budynku Miejskiego Centrum Kultury w Tychach". Dodajmy, że do konkursu miasto to zgłosiło również coś innego niż chodnik: "Centrum animacji społeczno - kulturalnej (Osada) w Tychach".

Które z licznych miejsc w naszym regionie zostanie uznane za najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej atrakcyjne? To zależy od nas. Decyduje głosowanie internautów. Link do konkursu, gdzie można zobaczyć listę wszystkich obiektów i oddać głos, poniżej:
https://npp.slaskie.pl/vote/npp--edycja-2018 

My zachęcamy do głosowania na to, co nasze.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.

Fot. konkursowe, UMWŚ.