Dziś startuje Tauron Nowa Muzyka. Na kilka dni zamknięto część ulic i parkingów. Zmiany w organizacji ruchu.

Od dziś do 1 lipca na terenie Strefy Kultury odbywać się będzie festiwal Tauron Nowa Muzyka. Pisaliśmy o ciekawej możliwości - darmowych przejazdach specjalną linią autobusową (możliwość dostępna dla wszystkich):

http://katowicedzis.pl/index.php/kultura/1373-kilka-dni-bez-biletow 

W związku z organizacją festiwalu zostanie wyłączona część ulic i parkingów:

ul. T. Dobrowolskiego – zamknięcie obu jezdni na odcinku od al. W. Roździeńskiego do ul Nadgórników od godz. 6.00 29 czerwca do godz 20.00 1 lipca,

ul. Góreckiego – zamknięcie obu jezdni od skrzyżowania z ul. T. Dobrowolskiego do skrzyżowania z ul. Olimpijską od godz. 6:00 29 czerwca do godz. 20.00 1 lipca,

ul. Olimpijska - zamknięcie od al. W. Roździeńskiego do ul. H. M. Góreckiego od godz. 14.00 29 czerwca do godz. 8.00 30 czerwca, oraz od godz. 14.00 30 czerwca do godz. 9.00 1 lipca.

Od 28 czerwca do 1 lipca parkingi oraz większość Strefy Kultury jest niedostępna dla osób niezwiązanych z produkcją i organizacją Festiwalu. Ze względów bezpieczeństwa wspomniany obszar został odgrodzony i jest zamknięty dla osób nieupoważnionych.

Stacja rowerowa została tymczasowo postawiona u zbiegu ul. Dobrowolskiego i al. Roździeńskiego.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.

Fot. Wikimedia. Inf. UM Katowice.