Inicjatywa mieszkańców. - Chcemy, żeby Zawodzie się rozbiegało - mówi pani Ola, jedna z organizatorek akcji.

Pani Ola działa w stowarzyszeniu "Mocni Razem". Stowarzyszenie to funkcjonuje na terenie Zawodzia i podejmuje przedsięwzięcia mające służyć rozwojowi aktywności lokalnej. A pani Ola jako pasjonatka biegania chce tą swoją miłością zarazić innych.

Mamy nadzieję, że uda nam się zachęcić mieszkańców do biegania - marzy pani Ola. - Chcemy rozbiegać Zawodzie, a może i całe Katowice.

Faktem jest, że wielu mieszkańców Katowic lubi biegać i czyni to regularnie. Faktem jest również, że bardzo wielu na to się nie zdecydowało. Toteż wraz z panią Olą i wraz z "Mocnymi Razem" zapraszamy do wspólnego biegania.

Akcja "Fit Zawodzie" startuje 3 lipca. W każdy wtorek o 17.30 spotkanie pod Centrum Aktywności Lokalnej (CAL) przy ul. Łącznej 2-4.

Przy okazji zaproszenie dla wszystkich mieszkańców na bezpłatną herbatę i kawę oraz pogawędki do CAL. Link do strony Centrum poniżej:
https://www.facebook.com/CALZawodzie/ 

Na zdjęciu: Food Trucki regularnie zajeżdżają na katowicki rynek. Dla zachowania zdrowej sylwetki można sobie odmawiać przeróżnych smakołyków funkcjonując na wodzie i przysłowiowej "trawie". A można sobie nie odmawiać, a przy okazji czerpać radość z aktywności fizycznej.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.