Wkrótce jedna z najważniejszych imprez muzycznych w Katowicach (więcej w tekście). Nic więc dziwnego, że KZK GOP uruchamia specjalną linię autobusową. Co ważne - korzystać z niej będą mogli wszyscy, a linia będzie bezpłatna.

Ta impreza muzyczna to oczywiście festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice. Start w czwartek 28 czerwca. Zakończenie w niedzielę 1 lipca. Wszystkie ważne informacje o festiwalu w linku poniżej:
http://festiwalnowamuzyka.pl/bilety/?utm_source=google&utm_campaign=TNMK_Search_2018&utm_medium=cpc 

A my informujemy, że w dniach festiwalu KZK GOP uruchamia bezpłatną linię autobusową. Autobusy oznakowane jako S1 kursować będą co 30 minut na trasie: podziemny dworzec autobusowy, plac Wolności, rejon ul. Sokolskiej, Strefa Kultury, rejon festiwalowej bazy noclegowej przy ul. Trzech Stawów (Dolina Trzech Stawów).

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.