Wspaniały Józef Skrzek świętuje 70. urodziny. Z tej okazji wielki benefis, na który artysta zaprosił całą plejadę gwiazd. Koncert już dziś wieczorem - wstęp wolny.

"Z miłości jestem" - to tytuł wyjątkowego koncertu, który rozpocznie się o godz. 19.00 w SCK-Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich.

W koncercie usłyszymy utwory z różnych okresów muzycznych, gdy mistrz był czynny na polskiej scenie. Usłyszymy nie tylko jego. Wystąpią m.in.: Sebastian Riedel, Ewa Uryga, Dariusz Ziółek, Natalia Sikora, Kapela Wałasi, Daniel Bloom, Krzysztof Puma Piasecki, Beata Mańkowska i inni.

Część koncertu będzie nosiła charakter bardzo osobisty. W tej części wystąpią m.in. córki Józefa Skrzeka – Luiza, Karina i Elżbieta, a także chór dziecięcy z ukochanej szkoły artysty – SP 13 w Siemianowicach Śląskich.

A na finał legendarna grupa muzyczna SBB!

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.

Fot. Wikimedia, zdjęcie Kotoviskiego autorstwa Henryka Kotowskiego. Źródło UM Siemianowice Śląskie.