Biedronka otwiera nowy rodzaj sklepów. "Nawet 80 proc. taniej" - twierdzi sieć. Jutro otwarcie pierwszego takiego marketu.

Biedronka nie reklamuje się u nas. Niestety. Mimo to uznaliśmy, że informacja jest tak ciekawa, iż warto ją zamieścić. Im więcej podmiotów konkuruje ze sobą ceną, tym dla nas - konsumentów - lepiej.

Pierwszy outlet Biedronki zostanie otwarty jutro. Niestety nie w naszym regionie, lecz w Poznaniu. Klienci znajdą tam m.in. produkty przemysłowe marek Hykker, Smukee, Hoffen, Gardenic, czyli sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, akcesoria do ogrodów oraz chemię gospodarczą i kosmetyki.

A ceny? Te zwalają z nóg bynajmniej nie drożyzną. Klienci znajdą tam setki pełnowartościowych produktów przemysłowych pochodzących z poprzednich kolekcji. Przeceny będą wynosić od 30% do nawet 80%.

Wśród aktualnych promocji znalazły się produkty takie jak: zestaw gamingowy master FX Hykker (składający się m.in. z klawiatury multimedialnej czy myszy optycznej) w cenie 24,99 zł/zest. (50% taniej), pomocna przy przygotowywaniu letnich przysmaków wyciskarka wolnoobrotowa do soków w cenie 149 zł/szt. (25% taniej), a także przydatny podczas porządków w domu mop obrotowy z wiadrem w cenie 19,99 zł/zest. (50% taniej).

Fani majsterkowania znajdą w outlecie narzędzia, które uzupełnią domowy warsztat, a także szeroką gamę produktów gospodarstwa domowego w wyjątkowo niskich cenach.

Źródło: centrum prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.

Fot. Mirek Białecki, Wikimedia.