STAŁE

Nie udało się wezwać policji. Zepsuto coś, co działało świetnie.

Syrop dla małych dzieci i osób dorosłych wycofany z aptek. Zaskakująca przyczyna.

Te jednoślady są specjalnie wyposażone. Mają profesjonalny sprzęt, którego byśmy się akurat po rowerach nie spodziewali.

Nawet do czterech godzin bez energii elektrycznej na niektórych ulicach. 

Ten przepiękny Nikisz. Poznajecie? Tak zapowiadany jest Art Naif Festival. Towarzyszyć mu będzie ArtJarmark.

12 nowych stacji rowerowych i blisko 400 rowerów do wypożyczenia.

Niedawno zakończył się w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy.

Wielki sukces. Dwa kierunki na pierwszym miejscu w kraju, jeden na drugim a dwa na trzecim. Ogólnie na trzecim miejscu.

To dzięki wam ten zboczeniec nie będzie już krzywdził dzieci! Pedofil, który masturbował się przy dziecku - zatrzymany.

Niestety to nie prima aprilis. Dwa dni z rzędu bez wody, a za kilka dni powtórka. 

W sprawie reklamy zapraszamy do kontaktu mailowego:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bez was nie byłoby tej strony. Powstała dla was, lecz również dzięki wam. Ogromna część tekstów narodziła się dzięki informacjom przekazywanym przez was właśnie. Może większość?

Chcemy pisać o tym, co was interesuje, co dla was ważne, co was boli czy cieszy. W centrum naszej uwagi pozostają ukochane i coraz piękniejsze Katowice. Nie stronimy jednak od tego, by pisać o sprawach dziejących się w innych miejscowościach Metropolii Katowickiej i nie tylko. Katowice są wszak regionalną stolicą i jednym z najważniejszych miast kraju. Są stolicą najludniejszego województwa i centrum największej polskiej aglomeracji.

Zaczęliśmy w maju 2017 r. Początkowo wyłącznie jako serwis informacyjny na Facebooku. Okazało się jednak, że do wielu z was informacje publikowane na Facebooku nie docierały. Nie wszyscy mają profil na tym portalu społecznościowym. Postanowiliśmy więc uruchomić tradycyjną stronę www.

Serwis informacyjny "Katowice Dziś" jest inicjatywą prywatną. Nie dostajemy dotacji państwowych. Nie otrzymujemy pieniędzy z abonamentu rtv, jak rządowe radio i telewizja, które poza nadawaniem programu, za pieniądze publiczne prowadzą swoje serwisy internetowe. "Katowice Dziś" istnieć mogą wyłącznie dzięki pracy redagujących je osób i reklamodawców.


Najszybszy kontakt z nami i zarazem bezpłatny:

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiadomości na Facebooku