STAŁE

Ten przepiękny Nikisz. Poznajecie? Tak zapowiadany jest Art Naif Festival. Towarzyszyć mu będzie ArtJarmark.

12 nowych stacji rowerowych i blisko 400 rowerów do wypożyczenia.

Niedawno zakończył się w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy.

Wielki sukces. Dwa kierunki na pierwszym miejscu w kraju, jeden na drugim a dwa na trzecim. Ogólnie na trzecim miejscu.

To dzięki wam ten zboczeniec nie będzie już krzywdził dzieci! Pedofil, który masturbował się przy dziecku - zatrzymany.

Niestety to nie prima aprilis. Dwa dni z rzędu bez wody, a za kilka dni powtórka. 

Serwis informacyjny "Katowice Dziś" jest inicjatywą prywatną. Nie dostajemy dotacji państwowych. Nie otrzymujemy pieniędzy z abonamentu rtv, jak rządowe radio i telewizja, które poza nadawaniem programu, za pieniądze publiczne prowadzą swoje serwisy internetowe. "Katowice Dziś" istnieć mogą wyłącznie dzięki pracy redagujących je osób i reklamodawców.

Oferujemy:

Reklamy w postaci banerów - na stronie głównej i przy tekstach, a także mniejsze banery wklejane w tekst.

Zamiast baneru możliwy wpis w tekście i zalinkowane słowo bądź zdanie, przekierowujące w odpowiednie miejsce.

Artykuł sponsorowany, przygotowany przez zawodowego dziennikarza. Oczywiście nie wyklucza to materiałów sponsorowanych, opartych na dostarczonym materiale. Fachowe doradztwo w tym zakresie.

Materiały sponsorowane "Turbo" (ogłoszenie + materiał o charakterze dziennikarskim - prosimy profesjonalnego dziennikarza, by napisał ciekawą informację na wskazany temat).

NOWOŚĆ - artykuł sponsorowany plus fotoreportaż. Autorem zdjęć jest profesjonalny fotograf. Tekst w oparciu o dostarczony materiał bądź sporządzony przez zawodowego dziennikarza.

TYLKO U NAS - reklama w amerykańskim stylu. Rysunek, rysunki bądź komiks. Na każdy temat: biznesowy, społeczny, polityczny. Satyra lub na poważnie. Autorem jest wybitny absolwent katowickiej ASP. Próbki twórczości w naszej rubryce "Kolumna Zygmunta". Konwencja rysunku czy komiksu na życzenie: styl amerykański, japońska manga, polski "Kajko i Kokosz", francuskie komiksy o Asteriksie, "Klos", "Żbik", inne. Fachowe doradztwo.

Doradztwo lub prowadzenie kampanii reklamowych na zlecenie. Również poza serwisem informacyjnym "Katowice Dziś". Również poprzez prowadzenie stron w Internecie, przygotowanie odpowiednich folderów reklamowych, tematycznych historii komiksowch, powieści bądź fotopowieści (np. "Jak stworzyłem ten biznes").

Bez was nie byłoby tej strony. Powstała dla was, lecz również dzięki wam. Ogromna część tekstów narodziła się dzięki informacjom przekazywanym przez was właśnie. Może większość?

Chcemy pisać o tym, co was interesuje, co dla was ważne, co was boli czy cieszy. W centrum naszej uwagi pozostają ukochane i coraz piękniejsze Katowice. Nie stronimy jednak od tego, by pisać o sprawach dziejących się w innych miejscowościach Metropolii Katowickiej i nie tylko. Katowice są wszak regionalną stolicą i jednym z najważniejszych miast kraju. Są stolicą najludniejszego województwa i centrum największej polskiej aglomeracji.

Zaczęliśmy w maju 2017 r. Początkowo wyłącznie jako serwis informacyjny na Facebooku. Okazało się jednak, że do wielu z was informacje publikowane na Facebooku nie docierały. Nie wszyscy mają profil na tym portalu społecznościowym. Postanowiliśmy więc uruchomić tradycyjną stronę www.

Serwis informacyjny "Katowice Dziś" jest inicjatywą prywatną. Nie dostajemy dotacji państwowych. Nie otrzymujemy pieniędzy z abonamentu rtv, jak rządowe radio i telewizja, które poza nadawaniem programu, za pieniądze publiczne prowadzą swoje serwisy internetowe. "Katowice Dziś" istnieć mogą wyłącznie dzięki pracy redagujących je osób i reklamodawców.


Najszybszy kontakt z nami i zarazem bezpłatny:

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiadomości na Facebooku