Znowu wjeżdżają do Katowic. Kilkadziesiąt najlepszych w Polsce food trucków zaparkuje Rynku.

W piątek, 10-ego sierpnia, w samo południe zjedzie do nas niemal 30 najlepszych polskich food trucków. Będą nas kusić daniami z całego świata.

Podczas sierpniowego zlotu miłośnicy dobrego jedzenia znajdą klasyki street food'u. W menu ponad 20 food trucków nie może zabraknąć znanych frytek belgijskich, popularnych burgerów, czy hot-dogów.

Amatorzy kuchni z odleglejszych zakątków świata będą mieli szansę spróbowania tradycyjnych dań meksykańskich, greckich, indyjskich, tajskich, czy amerykańskich.

Pojawią się także food trucki serwujące ręcznie robione pierogi, chrupiące zapiekanki, aromatyczne podpłomyki i bajgle, a także te, które oferują słodkości, m.in. owoce w czekoladzie, lody i gofry.

Wakacyjna edycja Rynku Smaków trwać będzie trzy dni (10-12 sierpnia). W piątek i sobotę food trucki będą dostępne od 12.00 do 22.00,
a w niedzielę od 12.00 do 20.00.

Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie – będzie wakacyjnie, aromatycznie, słodko i słono. Nie zabraknie ogródka z piwem rzemieślniczym z Katowic oraz domowej lemoniady
i zabaw dla dzieci.

O wakacyjny klimat zadba dj, a wieczorami czas umilą koncerty, m.in. zespołu Holly Blue.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.