Aż 92 interwencje! Wczoraj po południu, wieczorem i w nocy. Czad w kilku miejscowościach regionu. Kilkadziesiąt osób w szpitalach.

Takiej informacji nie spodziewaliśmy się w środku lata. Tym bardziej, że zarówno wczorajszy dzień, jak i wieczór, i noc, należały do bardzo ciepłych. I szczerze mówiąc, takiego nagromadzenia groźnych zdarzeń związanych z ulatniającym się czadem nie było nawet zimą.

Od godz. 17.00 dnia wczorajszego straż pożarna odnotowała aż 92 przypadki zatrucia ludzi czadem. Do zatruć doszło w sześciu miejscowościach woj. śląskiego. 22 osoby trafiły do szpitali.

Bytom - 11 osób,
Chorzów - 2 osoby,
Gliwice - 3 osoby,
Rybnik - 1 osoba,
Świętochłowice - 4 osoby,
Tarnowskie Góry - 1 osoba.

Niestety kilka dni temu musieliśmy informować o tragedii, do której doszło w Tychach. Tam czad zabił 20-letnią kobietę. Link do tekstu poniżej:
Znaleźli ją rodzice
http://katowicedzis.pl/index.php/79-aktualnosci/1418-znalezli-ja-rodzice 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.