Nowe parkomaty z nową - wygodną funkcją - w Katowicach.

Wreszcie nie trzeba będzie biegać od sklepiku do sklepiku z prośbą o możliwość rozmienienia pieniędzy. I nie trzeba będzie krążyć po centrum w poszukiwaniu parkingowych, którzy mogli rozliczyć blankiet zatknięty za wycieraczkę.

Miasto kupuje nowe parkomaty. Aż pięćdziesiąt nowych urządzeń stanie w śródmieściu Katowic. Będą one wyposażone w terminale umożliwiające regulowanie należności za pomocą karty płatniczej.

Pierwsze parkomaty z czytnikami kart płatniczych zostaną zamontowane jeszcze w tym roku.

Dodajmy, że póki co, najwygodniejsza płatność za parkowanie w śródmieściu, to przelew na podstawie blankietu. Należność wyliczamy sami na podstawie informacji zawartych na blankiecie. Minusem tej formy płatności jest niemożność obiektywnego potwierdzenia czasu parkowania obliczonego przez kierowcę.

***
Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy. Wchodź bezpośrednio na naszą www i na nasz fanpage na FB. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.