Wielka międzynarodowa impreza z wicepremierami, ministrami i premierem jako gościem specjalnym. Wiecie co to oznacza dla tych, którzy muszą przejechać przez Katowice?

Premier Mateusz Morawiecki, wicepremierzy, ministrowie i ministrowie polskiego rządu. A także obecni bądź byli premierzy, wicepremierzy czy ministrowie innych krajów i komisarze unijni, prezesi wielkich firm, ambasadorowie. Oni wszyscy zapowiedzieli udział w Europejskim Kongresie Gospodarczym.

Ta wielka impreza rusza już jutro. Gości więcej niż przed rokiem i tematów do dyskusji znacznie więcej. Jest to bowiem dziesiąta edycja EKG. Z okazji jubileuszu przygotowana naprawdę z ogromnym rozmachem. Od lat jest ona największą biznesową imprezą w Europie Środkowej. W tym roku jednak rozmiarami przerasta wszystkie poprzednie edycje.

Od 14 do 16 maja w okolicach Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodka należy przygotować się na utrudnienia. Podobnie jak wówczas, gdy ulicami Katowic będą przemykać kolumny rządowych samochodów z wicepremierami i ministrami.

Na razie oficjalnie nie podano, w którym dniu premier Mateusz Morawiecki odwiedzi EKG.

***
Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy. Wchodź bezpośrednio na naszą www i na nasz fanpage na FB. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do utworzonej przez nas grupy - jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

Na zdjęciu: W tym dniu w Katowicach zdecydowanie doradzamy wybór komunikacji miejskiej.